:D
;D

Home

O nas

Bramy

Garażowe Przemysłowe Napędy

Drzwi

Wejściowe Techniczne

Okna

PCV Fakro Roto Velux

Szkło

Kabiny Ścianki Drzwi Lustra

Bramy garażowe boczne

Bramy garażowe boczne są polecane wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na tradycyjnie otwierające się wejścia do garażu. Świetnie spełnią swoje zadanie, jeżeli nasz garaż jest nietypowy lub znajduje się w budynku o niestandardowej konstrukcji.

Co charakteryzuje bramy garażowe boczne?

Nie zawsze istnieje możliwość montażu tradycyjnej, segmentowej lub roletowej bramy. Wtedy jednak można zastosować bramy boczne. W przeciwieństwie do pozostałych typów bram otwierają się one na bok, dlatego też mogą być wykorzystane w miejscach, gdzie nad garażem przebiegają instalacje kanalizacyjne i wodociągowe. Doskonale będą sprawdzały się również w przypadku nietypowej konstrukcji dachu. Nie musimy się martwić, jeżeli nasz dach posiada niskie nadproże lub niestandardowy kąt nachylenia. Warto zauważyć, że boczna brama garażowa oznacza znacznie więcej miejsca pod sufitem. Ekonomicznie zaaranżowana przestrzeń daje więcej możliwość domownikom na przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów.

Dlaczego warto zdecydować się na bramy garażowe Hörmann?

Przede wszystkim dlatego, że jest to produkt niezawodny, wysokiej jakości oraz potrafiący dostosować się do trudnych warunków montażowych. Wymiary bram możemy wybierać spośród 4 rodzajów powierzchni. Dodatkowo dopasujemy ich kolorystkę do barwy elewacji budynku. Istnieje możliwość zastosowania 15 kolorów preferowanych, które obejmują ceny bram, aż 200 kolorów z palety RAL, a także 3 wzorów oklein Decograin. Wykorzystany ocynkowany ogniowy materiał oraz obustronna poliestrowa powłoka gruntująca powodują, że nasza brama będzie maksymalnie chroniona przed korozją.

Konstrukcja bramy składa się z paneli typu Sandwich o grubości 42 mm. Dzięki temu, że są one wypełnione pianką poliuretanową, izolują wnętrze garażu od niechcianych odgłosów z zewnątrz oraz mrozu. Ta technologia sprawia też, że sama brama jest dużo solidniejsza, a jej praca cicha i niezakłócana przez awarie.
W dbałości o estetyczny wygląd bramy Hörmann posiadają eleganckie przetłoczenia M i L, ozdobne kasetony, aplikacje ze stali nierdzewnej, a nawet wzory z przeszkleniami.
Atrakcyjne ceny, różnorodne wymiary oraz klasa produktów to czynniki, które powinny zadecydować o ich zakupie. Żory oraz Gliwice to miejscowości, w których z największą przyjemnością podejmiemy się montażu tych bram oraz doradztwa, co do wyboru właściwych rozwiązań montażowych.

Promocje

Aktualności

Partnerzy

Hotel Piwnicza-Zdrój Hotel Kameleon Zajazd Kasztelański Ambasada Club Wynajem Linuzyn XXXL Ekoklimat Soley Kia Dealer WB-Partner

Kontakt

Żory ul. Ogrodowa 1 32 474 60 66
Gliwice ul. Tarnogórska 239 32 455 55 65

Wylewki-Żory

▲ Do Góry ▲

Żory ul. Ogrodowa 1 tel 32 47 46 066 FBbiuro@inter-decor.com.pl