:D
;D

Home

O nas

Bramy

Garażowe Przemysłowe Napędy

Drzwi

Wejściowe Techniczne

Okna

PCV Fakro Roto Velux

Szkło

Kabiny Ścianki Drzwi Lustra

Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe rolowane sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przestrzeń, którą dysponujemy, jest ograniczona. Brama otwiera się pionowo, a więc nie zajmuje dodatkowego miejsca w czasie otwierania i zamykania, co okazuje się bardzo praktyczne, zwłaszcza w wąskich, nieustawnych garażach. Innowacyjne technologie wykorzystywane przy konstrukcji bramy zapewniają pełen komfort użytkowania. Instalacja napędu poza obudową wału zapewnia łatwą konserwację.

Bramy garażowe rolowane to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Mogą być stosowane w większości budynków, bez względu na kształt i wymiary otworu garażowego. Z powodzeniem można je zamontować nawet w otworach zakończonych łukiem, w których inne rodzaje bram się nie sprawdzą. Nawet w przypadku mniej typowych otworów garażowych montaż bram jest prosty i nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Wykończenie zewnętrzne i wymiary bramy w każdym przypadku są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu z łatwością można wkomponować bramę w wygląd całego domu i posesji. Wybór jest tak szeroki, że z pewnością sprosta nawet najbardziej różnorodnym wymaganiom i upodobaniom. Co więcej, personalizacja wyglądu bramy nie musi zmieniać jej ceny. Oferujemy aż 11 kolorów lakierowanych w jednej cenie, 3 kolor Decopait – lakier złoty dąb, mahoń oraz Noir 2100 Sable (antracyt metallic), 2 kolory oklein drewnopodobnych – złoty dąb i mahoń.

Każdy klient może liczyć na ofertę skrojoną na miarę swoich potrzeb i możliwości. Oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie doboru bramy. Obszar działania naszej firmy to Żory, Gliwice i najbliższe okolice tych miejscowości. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość obsługi.

Promocje

Aktualności

Partnerzy

Hotel Piwnicza-Zdrój Hotel Kameleon Zajazd Kasztelański Ambasada Club Wynajem Linuzyn XXXL Ekoklimat Soley Kia Dealer WB-Partner

Kontakt

Żory ul. Ogrodowa 1 32 474 60 66
Gliwice ul. Tarnogórska 239 32 455 55 65

Wylewki-Żory

▲ Do Góry ▲

Żory ul. Ogrodowa 1 tel 32 47 46 066 FBbiuro@inter-decor.com.pl