:D
;D

Home

O nas

Bramy

Garażowe Przemysłowe Napędy

Drzwi

Wejściowe Techniczne

Okna

PCV Fakro Roto Velux

Szkło

Kabiny Ścianki Drzwi Lustra

Bramy garażowe uchylne

Marka Hӧrmann to symbol doskonałej jakości i funkcjonalności. Ten producent bram garażowych zadbał, aby stosowane przez niego rozwiązania były zarówno innowacyjne oraz solidne, a ich wygląd miał na uwadze wysokie walory estetyczne.

Dlaczego warto zdecydować się na bramy uchylne?

Tym co stanowi o popularności tych bram jest ich wytrzymałość idąca w parze z prostą konstrukcją. Ich budowa zakłada, że będziemy mogli z nich korzystać w łatwy i komfortowy sposób. Niewątpliwą ich zaletą jest możliwość zastosowania w nich drzwi przejściowych. Zapewnia to możliwość wygodnego i szybkiego wejścia do garażu wtedy, kiedy nie musimy zaparkować w nim samochodu. Bramy garażowe uchylne znajdą zastosowanie w większości garaży.

W czym tkwi unikalność bram uchylnych marki Hӧrmann?

Priorytetem tego producenta jest niezawodność jego asortymentu. Dekady doświadczenia przekładają się na zastosowanie autorskich i nowoczesnych technologii. Wymiary, kolorystykę oraz elementy dodatkowe – wszystko to dostosujemy do własnych potrzeb.

Bramy garażowe uchylne mogą być stalowe lub drewniane. W obu przypadkach mamy możliwość wyboru odpowiadającej nam kolorystyki. Standardowym kolorem bramy metalowej jest biel, jednak ceny 7 kolorów preferowanych oraz w dowolnym kolorze z palety RAL są wyjątkowo atrakcyjne. Budulcem bram drewnianych jest świerk kanadyjski oraz skandynawski. Również drzwi boczne możemy wybrać zgodnie z naszym gustem, tak aby komponowały się z pozostałymi elementami budynku.

Na uwagę zasługują technologie, które zostały opracowane celem zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa użytkowania. Nakładki ochronne na ramiona dźwigni oraz elastyczne listwy z tworzywa sztucznego zainstalowane w konstrukcji bramy chronią przed jej nagłym i niebezpiecznym zatrzaśnięciem. Unikalny model dźwigni gwarantuje też pełną amortyzację bramy po jej podniesieniu. Ryglowania natomiast sprawiają, że możliwość podważenie bramy jest maksymalnie zniwelowana.

Nowatorskie podejście do bram uchylnych, ich trwałości, a także atrakcyjne ceny i rozmaite wymiary sprawiają, że produkty te są świetnym wyborem. Żory i Gliwice posiadają punkty, gdzie można więcej dowiedzieć się o tych produktach oraz liczyć na fachową poradę.

Promocje

Aktualności

Partnerzy

Hotel Piwnicza-Zdrój Hotel Kameleon Zajazd Kasztelański Ambasada Club Wynajem Linuzyn XXXL Ekoklimat Soley Kia Dealer WB-Partner

Kontakt

Żory ul. Ogrodowa 1 32 474 60 66
Gliwice ul. Tarnogórska 239 32 455 55 65

Wylewki-Żory

▲ Do Góry ▲

Żory ul. Ogrodowa 1 tel 32 47 46 066 FBbiuro@inter-decor.com.pl