:D
;D

Home

O nas

Bramy

Garażowe Przemysłowe Napędy

Drzwi

Wejściowe Techniczne

Okna

PCV Fakro Roto Velux

Szkło

Kabiny Ścianki Drzwi Lustra

Napędy do bram garażowych

Nie do przecenienia jest komfort jaki dają napędy do bram garażowych. Ich zastosowanie sprawia, że nie musimy wychodzić z samochodu, kiedy chcemy otworzyć bramę do swojego garażu. W tej uciążliwej czynności pomagają nam nowe technologie. Bramy, które dzięki napędom działają na pilota, to prawdziwe ułatwienie każdego dnia.

Czym charakteryzują się napędy do bram garażowych Hörmann?

Na uwagę zasługuje ich ogromna funkcjonalność. Za pomocą pilota otworzymy bramę nie tylko w wygodny sposób, ale też bardzo szybko. Zastosowane rozwiązania dotyczące ich działania czynią te napędy bezpiecznymi w użytkowaniu. Sterowanie radiowe BiSecur, w które są wyposażone wszystkie modele napędów do bram garażowych, daje możliwość odczytu statusu położenia bramy, co czyni produkty Hörmann wypadającymi najlepiej na tle konkurencji. Dbałość o aspekt wizualny sprawia, że te działające na pilota urządzenia wpływają na estetykę przestrzeni.

Dodatkowo istnieje możliwość sterowania napędami za pomocą smartfona i tabletu. System BiSecur idzie jednak dalej łącząc tą funkcję z opcją sterowania także między innymi drzwiami wejściowymi.

Wysokiej kasy napędy do bram garażowych

Innowacyjne pomysły zastosowane w napędach Hörmann to gwarancja najwyższego komfortu użytkowania. Nie sposób nie docenić jak wiele zalet maja produkty tej marki.

Napęd SupraMatic nie jest zwykłym urządzaniem służącym do otwierania bramy. Wietrzenie odbywa się automatycznie gdy w garażu wilgotność jest wyższa niż na zewnątrz. Wietrzenie odbywa się poprzez uchylenie tylko górnego segmentu co zabezpiecza garaż przed dostawaniem się do środka np. gryzoni. Ponad to nasza brama może być otwierana już wtedy, kiedy jeszcze jesteśmy na ul ulicy. Nie musimy podjeżdżać pod sam garaż.

Napęd ProMatic to gwarancja korzystnej ceny i niezawodności. Wariant ProMatic Akku znajdzie zastosowanie nawet w garażu, który nie ma podłączenia do źródła energii. To doskonałe rozwiązanie będzie tym praktyczniejsze, gdyż napęd taki ładuje się bardzo szybko dając poczucie komfortu użytkowania.

Napędy Hörmann działające na pilota to świetny design, wysoka jakość, bezawaryjność i bezpieczeństwo. Wybierając je dla naszych bram na pewno będziemy usatysfakcjonowani z ich działania.
Żory i Gliwice to miejscowości, w których można zapoznać się z ofertą tych wyśmienitych urządzeń.

 

Promocje

Aktualności

Partnerzy

Hotel Piwnicza-Zdrój Hotel Kameleon Zajazd Kasztelański Ambasada Club Wynajem Linuzyn XXXL Ekoklimat Soley Kia Dealer WB-Partner

Kontakt

Żory ul. Ogrodowa 1 32 474 60 66
Gliwice ul. Tarnogórska 239 32 455 55 65

Wylewki-Żory

▲ Do Góry ▲

Żory ul. Ogrodowa 1 tel 32 47 46 066 FBbiuro@inter-decor.com.pl