:D
;D

Home

O nas

Bramy

Garażowe Przemysłowe Napędy

Drzwi

Wejściowe Techniczne

Okna

PCV Fakro Roto Velux

Szkło

Kabiny Ścianki Drzwi Lustra

Bramy przemysłowe szybkobieżne Hӧrmann – w wersji standardowej ze sterowaniem FU

Inwestycje poprawiające wydajność przedsiębiorstwa zawsze się opłacają.
Tak jest też w przypadku montażu elementów sprzyjających bardziej komfortowej pracy i usprawnieniu procesów logistycznych. Produktami takimi są na pewno bramy przemysłowe szybkobieżne.

Czym są bramy szybkobieżne?

Bramy przemysłowe szybkobieżne to produkt przeznaczony dla hal, zakładów przemysłowych, magazynów czy dużych firm. Dzięki szybkiemu działaniu bramy jest możliwe sprawne przemieszczanie się pomiędzy halami w zakładzie produkcyjnym

Szybkie działanie bramy przyczynia się do poprawienia bezpieczeństwa pracy załogi poprzez np. zmniejszenie wypadków spowodowanych kolizjami z bramą.

Dzięki szybkiemu działaniu bramy jest możliwe sprawne przemieszczanie się pomiędzy halami w zakładzie produkcyjnym

Szybkie działanie bramy przyczynia się do poprawienia bezpieczeństwa pracy załogi poprzez np. zmniejszenie wypadków spowodowanych kolizjami z bramą. Ich dodatkową zaletą jest to, że istnieje możliwość ich montażu wewnątrz hali oraz na zewnątrz.

Co oferują bramy przemysłowe szybkobieżne Hӧrmann?

Wieloletnie doświadczenia w produkcji oraz dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań (dla przemysłu) w zakresie bram pozwalają na dostosowanie się do potrzeb indywidualnych klientów oraz pozwalają na zastosowanie w produktów Hӧrmann w każdym obiekcie budowlanym.

Mając na uwadze przeznaczenie pomieszczenia, preferowane wymiary bramy, a także budżet klienta, został stworzony bogaty wachlarz rozwiązań, który charakteryzują korzystne ceny.

Nowatorski profil przypodłogowy SoftEdge powoduje, że w przypadku kolizji kurtyna bramy w łatwy sposób może zostać ponownie wprowadzona w prowadnicę. Dzięki czemu nie nastąpi uszkodzenie bramy i inwestor nie poniesie kosztów naprawy.

Korzystanie z elastycznych bram szybkobieżnych Hӧrmann jest bardzo bezpieczne.

Bezdotykowa technologia zabezpieczeń i zastosowane karty świetlne zabezpieczają płaszczyznę zamykania bramy do wysokości 2500 mm.

Bram szybkorolowane posiadają opcję przeszklenia, a specjalna powłoka zewnętrzna chroni szybę przed zarysowaniem.

Bramy Hӧrmann to gwarancja wykonania w oparciu o zindywidualizowane wymagania klientów, którymi są często specjalistyczne zakłady przemysłowe. Różnorodne wymiary, zachęcające ceny oraz solidne konstrukcje to kwestie, które czynią te markę liderem na rynku.

Żory i Gliwice to miasta, w których znajdują się nasze sklepy. Realizacje zamówień prowadzimy na terenie całego Śląska.

 

Promocje

Aktualności

Partnerzy

Hotel Piwnicza-Zdrój Hotel Kameleon Zajazd Kasztelański Ambasada Club Wynajem Linuzyn XXXL Ekoklimat Soley Kia Dealer WB-Partner

Kontakt

Żory ul. Ogrodowa 1 32 474 60 66
Gliwice ul. Tarnogórska 239 32 455 55 65

Wylewki-Żory

▲ Do Góry ▲

Żory ul. Ogrodowa 1 tel 32 47 46 066 FBbiuro@inter-decor.com.pl