:D
;D

Home

O nas

Bramy

Garażowe Przemysłowe Napędy

Drzwi

Wejściowe Techniczne

Okna

PCV Fakro Roto Velux

Szkło

Kabiny Ścianki Drzwi Lustra

Okna na wymiar

Wybór właściwych okien do swojego domu lub mieszkania jest niełatwym zadaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy sprawdzone rozwiązania oraz okna na wymiar uznanych producentów. Gwarantujemy pełne zadowolenie i satysfakcję z okien wyprodukowanych specjalnie na zamówienie.
Okna powinny być dostosowane ściśle do projektu budynku. I to zarówno pod względem wizualnym jak i uwzględniającym parametry techniczne. Dlatego też nasz bogaty asortyment to możliwość wyboru idealnie pasujących okien.

Nasze propozycja to okna uznanych w branży marek takich jak KBE, TROCAL, KOEMMERLING, SALAMANDER, VEKA, GEALAN, którym zaufały nie tylko rzesze klientów indywidualnych, ale tez firmy budowlano – remontowe. Ich produkty to modele solidne, a zrazem estetycznie wykonane.
Okna na wymiar, które znajdują się w sprzedaży, zostały wyprodukowane z zastosowaniem technologii bezołowiowej. Najlepszy gatunek materiału PCV zapewnia im nie tylko doskonałą trwałość lecz także bezpieczną eksploatację. Decydując się na okna na zamówienie w kolorze białym, możemy być pewni, że ich brawa będzie niezmienna przez lata. Czuwając nad wszystkimi detalami do stolarki okiennej stosujemy renomowane systemy okuć marek WINKHAUS i ROTO.

Do montażu okien wykorzystujemy dwie technologie. Pierwsza z nich zakłada ich instalację na kotwach i pianie montażowej. Drugi sposób, tak zwany ciepły, dodatkowo wykorzystuje taśmę paroszczelną od wewnątrz i hydroizolacyjną taśmę paroprzepuszczalną od zewnątrz. Zapewni to zachowanie właściwych warunków termicznych w pomieszczeniu, dzięki funkcjom izolacyjnym tych materiałów. Ta technologia montażu połączona z ciepłymi oknami, sprawi że wnętrza będą znakomicie chronione przed chłodem.

Całość naszej pracy wieńczymy pomocą przy wyborze odpowiedniego parapetu wewnętrznego oraz zewnętrznego, pasującego do preferowanej stylistyki. Stolarka okienna PCV świetnie komponuje się z drzwiami wejściowymi oraz bramami marko Hörmann, której jesteśmy parterem.
Produkty, które proponujemy, to połączenie atrakcyjnej ceny z korzystnymi i trwałymi rozwiązaniami. Ażeby usprawnić realizację usługi i fachowo pomóc przy wyborze okien oferujemy bezpłatną wycenę oraz pomiar w takich miastach jak Żory oraz Gliwice.

Promocje

Aktualności

Partnerzy

Hotel Piwnicza-Zdrój Hotel Kameleon Zajazd Kasztelański Ambasada Club Wynajem Linuzyn XXXL Ekoklimat Soley Kia Dealer WB-Partner

Kontakt

Żory ul. Ogrodowa 1 32 474 60 66
Gliwice ul. Tarnogórska 239 32 455 55 65

Wylewki-Żory

▲ Do Góry ▲

Żory ul. Ogrodowa 1 tel 32 47 46 066 FBbiuro@inter-decor.com.pl