:D
;D

Home

O nas

Bramy

Garażowe Przemysłowe Napędy

Drzwi

Wejściowe Techniczne

Okna

PCV Fakro Roto Velux

Szkło

Kabiny Ścianki Drzwi Lustra

Oferujemy Państwu okna PCV uznanych producentów: KBE, TROCAL, KOEMMERLING, ALUPLAST oraz DOBROPLAST.

Wszystkie nasze okna są wykonywane w technologii bezołowiowej, z wysokogatunkowego pcv, co gwarantuje ich wysoką jakość, bezpieczne uzytkowanie przez lata oraz w przypadku okien w kolorze białym obustronnie, trwałość i niezmienność barwy. Naszą stolarkę wyposażamy w markowe sytemty okuć firmy WINKHAUS oraz SIEGENIA AUBI (w oknach producenta Dobroplast).

Swoim klientom oferujemy bezpłatny pomiar w okolicach Żor i Gliwic oraz niezobowiązującą wycenę. Możliwości konfiguracji okien jest na tyle dużo, że z pewnością będziemy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym odbiorcom.

Stolarkę PCV w sposób profesjonalny zamontujemy u Państwa w oparciu o dwa sposoby montażu: tradycyjny – na kotwach montażowych i pianie montażowej oraz ciepły – z użyciem dodatkowo taśmy paroszczelnej od wewnątrz i hydroizolacyjnej taśmy paroprzepuszczalnej od zewnątrz. Ciepły montaż jest polecany szczególnie tam, gdzie bardzo istotną rolę odgrywają parametry izolacyjności cieplnej. Ten sposób montażu w połączeniu z bardzo ciepłymi oknami z naszej oferty (współczynnik Uw=0,77W/mK) z pewnością pozwoli Państwu na osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

Do wszystkich naszych okien jesteśmy w stanie zaoferować Państwu odpowiednio dobrane kolorystycznie parapety wewnętrzne oraz zewnętrzne. Dodatkowo, jako że jesteśmy partnerem firmy Hormann, oferowane przez nas bramy i drzwi wejściowe tworzą wraz ze stolarką PCV jedną, spójną całość.

Promocje

Aktualności

Partnerzy

Hotel Piwnicza-Zdrój Hotel Kameleon Zajazd Kasztelański Ambasada Club Wynajem Linuzyn XXXL Ekoklimat Soley Kia Dealer WB-Partner

Kontakt

Żory ul. Ogrodowa 1 32 474 60 66
Gliwice ul. Tarnogórska 239 32 455 55 65

Wylewki-Żory

▲ Do Góry ▲

Żory ul. Ogrodowa 1 tel 32 47 46 066 FBbiuro@inter-decor.com.pl