:D
;D

Home

O nas

Bramy

Garażowe Przemysłowe Napędy

Drzwi

Wejściowe Techniczne

Okna

PCV Fakro Roto Velux

Szkło

Kabiny Ścianki Drzwi Lustra

Szkło zdobione

Przez lata przeszklone powierzchnie nie cieszyły się dobrą sławą. Wszystko zmieniło się od czasu, kiedy znacznie poprawiła się jakość materiałów. Ponadto obecnie wybór rozmaitych wzorów jest tak szeroki, że każdy, niezależnie od gustu i preferencji, znajdzie coś odpowiedniego dla swojego mieszkania lub firmy. Szkło zdobione stanowi niebanalny element aranżacji wnętrz. Nadaje nie tylko oryginalnego sznytu, ale także elegancji. Pomieszczenia zyskują również w ten sposób lepsze oświetlenie. W ramach naszych usług wykonujemy każde indywidualne zlecenie, bez względu na wymiar i rodzaj wzornictwa. Efektowne szkło zdobione jest tylko jedną z możliwości. W ofercie posiadamy równie piękne szkła kolorowe, przeźroczyste, matowe, a także laminowane.

Grawerowanie w szkle

Grawerowanie w szkle jest kolejną metodą, która czyni wnętrze zjawiskowym i niepowtarzalnym. W świecie przepełnionym produktami sieciowymi dobrze jest czasem postawić na nieszablonowość. Znakomitym wyborem jest zakup grawerowanego lub matowanego lustra, których szeroką gamą dysponujemy. Wszystkie posiadają atrakcyjne i wyjątkowe wzory. Oferujemy grawerowanie szkła i lustra w pełnym zakresie grubości. Jesteśmy w stanie wykonać zarówno wzory standardowe, jak i te na specjalne indywidualne zamówienie. Już teraz można zamówić kabinę prysznicową, która będzie niepowtarzalna i zależna jedynie od własnego gustu. Maksymalny rozmiar szkła wynosi 3210x2550mm. Grawerowanie w szkle jest wykorzystywane w lustrach i przeszkleniach, ale także w rozmaitych szkłach meblowych oraz szklanych blatach. Korzystne ceny sprawiają, że ta metoda zyskuje coraz liczniejsze grono zwolenników.

Laminowanie szkła

Kolejną z oferowanych przez nas usług jest laminowanie szkła. Jest to bezpieczna technika polegająca na umieszczeniu dowolnego materiału płaskiego pomiędzy dwiema taflami szkła. To idealny sposób na kreatywną aranżację przestrzeni, a przystępne ceny powodują, że wciąż zyskuje na popularności. Dysponujemy bogatą ofertą materiałów zdobionych. Grafikę na szkle wykonać można metodą druku UV. Oferujemy równie duży wybór pośród kolorowych laminatów. Maksymalny rozmiar szkła wynosi 2000×2950 mm, natomiast maksymalna grubość szkła po laminowaniu 25 mm. Gliwice i Żory są miejscami naszych siedzib. Proponowane przez nas usługi mogą dać początek zupełnie nowemu rozdziałowi w życiu każdego miłośnika piękna. Laminowanie szkła, jego zdobienie oraz grawerowanie potrafi zupełnie odmienić wygląd wnętrza i uczynić je naprawdę wyjątkowym.

Promocje

Aktualności

Partnerzy

Hotel Piwnicza-Zdrój Hotel Kameleon Zajazd Kasztelański Ambasada Club Wynajem Linuzyn XXXL Ekoklimat Soley Kia Dealer WB-Partner

Kontakt

Żory ul. Ogrodowa 1 32 474 60 66
Gliwice ul. Tarnogórska 239 32 455 55 65

Wylewki-Żory

▲ Do Góry ▲

Żory ul. Ogrodowa 1 tel 32 47 46 066 FBbiuro@inter-decor.com.pl