:D
;D

Home

O nas

Bramy

Garażowe Przemysłowe Napędy

Drzwi

Wejściowe Techniczne

Okna

PCV Fakro Roto Velux

Szkło

Kabiny Ścianki Drzwi Lustra

InterDecor

 

Firma od początku zajmowała się branżą budowlaną głównie w temacie remontowo – projektowym.

Od 2007 roku pod nazwą Inter-Decor systematycznie rozwijając się tworzy aktualnie kilka punktów sprzedaży materiałów budowlanych.

Celem naszej firmy od jej powstania było stworzenie ścisłego kręgu wyselekcjonowanych dostawców i rzetelnych wykonawców, dzięki czemu dziś polityka Naszej firmy może być w pełni realizowana.

Dostawcy i wykonawcy dzięki współpracy, tak jak i Nasza firma, mogą się rozwijać i wzmacniać swoją pozycję na rynku.

Zapraszamy do współpracy

 

Szanowni Państwo

w związku z wejściem w życie, w dniu 25.05.2018 r., Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) mamy dla Państwa kilka istotnych informacji.

  1. Administratorem danych przekazywanych nam jako sprzedawcy i firmie świadczącej usługi jest INTER-DECOR ALEKSANDER GODZIEK z siedzibą przy ul. Wyzwolenia 410, 43-265 Mizerów.

  2. Celem zbierania danych jest przygotowanie oferty i realizacja zamówienia.

  3. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przygotowania oferty i realizacji zamówienia.

  5. Dane udostępnione przez Państwa będą podlegały udostępnieniu tylko podmiotom trzecim, podwykonawcom w ramach przygotowania oferty i realizacji zamówienia.

      Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.

  1. Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu.

  2. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

  3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji zamówienia, wykonania usługi lub przewidziany przepisami prawa.

  4. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem interdecor@interia.pl. Wysłanie wiadomości oznacza zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych i kontakt z Państwem za pomocą poczty elektronicznej.

                                                                                                                     InterDecor

 

 

 

Promocje

Aktualności

Partnerzy

Hotel Piwnicza-Zdrój Hotel Kameleon Zajazd Kasztelański Ambasada Club Wynajem Linuzyn XXXL Ekoklimat Soley Kia Dealer WB-Partner

Kontakt

Żory ul. Ogrodowa 1 32 474 60 66
Gliwice ul. Tarnogórska 239 32 455 55 65

Wylewki-Żory

▲ Do Góry ▲

Żory ul. Ogrodowa 1 tel 32 47 46 066 FBbiuro@inter-decor.com.pl