BRAMY

BRAMY Hörmann

Dużym zainteresowaniem cieszą się bramy segmentowe.

Bramy garażowe segmentowe firmy Hörmann, to bramy stanowiące najlepsze rozwiązanie na rynku. Zawdzięczają to pionowemu otwieraniu się, które oszczędza maksymalną ilość przestrzeni wokół garażu. Ponadto, bramy segmentowe, stanowią komfortowe rozwiązanie dla domu. Po otwarciu pozostają pod stropem, dzięki czemu są wygodne w użytkowaniu i stanowią doskonałe dopełnienie wizualnej części domu.

Wyżej opisywany produkt dostępny jest w wersji: ocieplonej – LPU 67 Thermo i LPU 42, która nadaje się do garaży łączonych z budynkiem mieszkalnym, oraz nieocieplonej – LTE 42 idealnie pasującej do osobno stojących garaży, a także bramę wypełnioną litym drewnem firmy Hörmann – LTH 42.

 

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

BRAMY Hörmann

 

Poprzez zastosowanie bramy segmentowej, jesteśmy w stanie ograniczyć straty ciepła w domu, związane z obecnością tzw. mostków termicznych. Najlepszym produktem do tego celu, jest brama LPU 67 Termo złożona z segmentów, których wymiary sięgają grubości aż 67 mm. Ogólne wymiary bram segmentowanych firmy Hörmann są standardowe, dzięki czemu doskonale dopasują się do otworów garażowych w Państwa domu. Z kolei pokrycie stalowe bramy gwarantuje zachowanie pełnej odporności na warunki atmosferyczne.  Powyżej opisywane bramy segmentowe, stanowią poświadczenie, że niskie ceny mogą być równocześnie gwarancją dobrej, jakości produktu. Funkcjonalność i wygoda użytkowania

W porównaniu do bram uchylnych, bramy garażowe segmentowe oszczędzają do 14 cm szerokości przejazdowej. Poprzez obecność specjalnego uszczelnienia bramy, produkty te charakteryzują się doskonałą izolacją termiczną i doskonale nadają się dla domu energooszczędnego. Pragniemy dodać, że bramy firmy Hörmann posiadają najwyższy standard, jakości, zgodny z normami Unii Europejskiej PN-EN 13241-1. Ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne, a ceny w porównaniu do prezentowanej nimi, jakości są stosunkowo niskie.

0 +

Zrealizowanych projektów

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Lat doświadczenia

BRAMY Hörmann

Firma Hormann proponuje wiele rozwiązań dla przedsiębiorstw , mianowicie:

Przemysłowe bramy firmy Hormann charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją, nowoczesnym designem i co najważniejsze, bardzo dobrą izolacyjnością cieplną. Szeroki wachlarz bram dla przemysłu jest w stanie zaspokoić chyba każde potrzeby i warunki montażowe.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!