Nasza oferta - BRAMY

BRAMY Hörmann

Dużym zainteresowaniem cieszą się produkty firmy Hörmann. Należą do nich dostępne w naszych punktach w Gliwicach i Żorach wysokiej klasy bramy segmentowe. Są bezpieczne i odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Bramy garażowe segmentowe zyskały na popularności dzięki swojej innowacyjności. Zawdzięczają to pionowemu otwieraniu, które oszczędza maksymalną ilość przestrzeni wokół garażu. Ponadto bramy segmentowe, stanowią komfortowe rozwiązanie dla domu. Po otwarciu pozostają pod stropem, dzięki czemu są wygodne w użytkowaniu i są doskonałym dopełnieniem wizualnej części domu.

Wyżej opisywany produkt dostępny jest w wersji: ocieplonej – LPU 67 Thermo i LPU 42, która nadaje się do garaży łączonych z budynkiem mieszkalnym, oraz nieocieplonej – LTE 42 idealnie pasującej do osobno stojących garaży, a także bramę wypełnioną litym drewnem firmy Hörmann – LTH 42. Te i wiele innych modeli można znaleźć w naszych punktach w Żorach oraz Gliwicach.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

BRAMY Hörmann

Marka Hörmann gwarantuje bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania wszystkich oferowanych produktów. Poprzez zastosowanie bramy segmentowej jesteśmy w stanie ograniczyć straty ciepła w domu, związane z obecnością tzw. mostków termicznych. Najlepszym produktem do tego celu jest brama LPU 67 Termo złożona z segmentów, których wymiary sięgają grubości aż 67 mm. Ogólne wymiary bram segmentowych firmy Hörmann są standardowe, dzięki czemu doskonale dopasowują się do otworów garażowych w Państwa domu. Z kolei pokrycie stalowe gwarantuje zachowanie pełnej odporności na warunki atmosferyczne. Powyżej opisywane bramy segmentowe, stanowią poświadczenie, że niskie ceny mogą być równocześnie gwarancją dobrej jakości produktu. Funkcjonalność i wygoda użytkowania to cechy, którymi wyróżniają się wszystkie nasze bramy garażowe. Dzięki szerokiej palecie kolorów i powierzchni można dopasować je do budynku zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej formie.

W porównaniu do bram uchylnych, bramy garażowe segmentowe oszczędzają do 14 cm szerokości przejazdowej. Poprzez obecność specjalnego uszczelnienia, produkty te charakteryzują się świetną izolacją termiczną i doskonale nadają się dla domu energooszczędnego. Pragniemy dodać, że bramy firmy Hörmann posiadają najwyższy standard jakości, zgodny z normami Unii Europejskiej PN-EN 13241-1. Ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne, a ceny w porównaniu do prezentowanej jakości są stosunkowo niskie. Oferowane bramy łączą w sobie estetyczny wygląd i bezpieczeństwo użytkowania. Produkty kierujemy do klientów z Żor i Gliwic.

0 +

Zrealizowanych projektów

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Lat doświadczenia

BRAMY Hörmann

Firma Hörmann proponuje wiele rozwiązań dla przedsiębiorstw , mianowicie:

Przemysłowe bramy firmy Hörmann charakteryzują się wytrzymałą konstrukcją, nowoczesnym designem i co najważniejsze, bardzo dobrą izolacyjnością cieplną. Szeroki wachlarz bram dla przemysłu jest w stanie zaspokoić chyba każde potrzeby i warunki montażowe.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!