Wylewki i docieplenia pianą pur

WYLEWKI BETONOWE

Idealna płaszczyzna dzięki wylewkom betonowym w Gliwicach i Żorach

Posadzka wykonywana jest z zaprawy półsuchej z dodatkiem włókien tzw. mikrozbrojenia i plastyfikatora. Podkład podłogi wylewa się równomiernie na całej powierzchni. Następnie wylewki betonowe, które możemy zrobić w Gliwicach, zacierane są mechanicznie. Pozwala to na uzyskanie powierzchni o wysokiej trwałości, niskiej ścieralności, odporności mechanicznej i równości. Jeśli chodzi o wylewki betonowe, to podejmujemy się takich zleceń także w Żorach. Każdorazowo udaje się nam osiągnąć idealną płaszczyznę, na której następnie układa się podłogę, deski tarasowe, a nawet chodniki czy ścieżki. Wylewki są odporne na trudne warunki atmosferyczne, takie jak wilgoć, mróz, a także na uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży zlokalizowanych w Żorach oraz Gliwicach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, gwarantujemy pełną satysfakcję z przeprowadzonych prac.

Wylewki betonowe – solidne i wytrzymałe

Wylewki uchodzą za jedną z kluczowych faz prac wykończeniowych, gwarantując równomierność oraz wytrzymałość podłoża. Dzięki nim jest ono wygładzone, wyrównane i zaizolowane pod kolejny materiał. Wylewki stanowią też istotny element zapewniający wytrzymałość i solidność konstrukcji. Są one niezbędne w wielu rodzajach budynków, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Oferujemy sprzedaż materiałów budowlanych, a także prace wykonawcze, zarówno na terenie Żor, jak i Gliwic. Niepodważalną zaletą wylewek jest ich trwałość i możliwość zastosowania w wielu projektach budowlanych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientów z Gliwic i Żor.

0 +

Zrealizowanych projektów

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Lat doświadczenia

DOCIEPLENIA PIANĄ PUR

Izolacja natryskowa pianą PUR to nowoczesne rozwiązanie w docieplaniu budynków lub uszczelnianiu wybranych powierzchni. Materiał jest precyzyjnie nakładany za pomocą pistoletu natryskowego.

Zalety docieplenia pianą PUR:

Pracujemy na wysokiej klasy produktach z certyfikatami.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!